Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > STB11NM60-1
Tono Tono
Maori
2773177Ataata STB11NM60-1STMicroelectronics
STB11NM60-1
  • Tau Wae
    STB11NM60-1
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 650V 11A I2PAK
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    I2PAK
  • Raupapa
    MDmesh™
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    450 mOhm @ 5.5A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    160W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
  • Ētahi Ingoa
    STB11NM60-1-ND
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    1000pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    30nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    650V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 650V 11A (Tc) 160W (Tc) Through Hole I2PAK
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    11A (Tc)