Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > STB80NF03L-04-1
Tono Tono
Maori
3010983Ataata STB80NF03L-04-1STMicroelectronics
STB80NF03L-04-1
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    STB80NF03L-04-1
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 30V 80A I2PAK
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    1V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    I2PAK
  • Raupapa
    STripFET™ II
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    4 mOhm @ 40A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    300W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
  • Ētahi Ingoa
    STB80NF03L-04-1-ND
    STB80NF03L041
  • Tae Mahi
    -60°C ~ 175°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    5500pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    110nC @ 4.5V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    4.5V, 10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    30V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 30V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole I2PAK
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    80A (Tc)