Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > STD60NH03L-1
Tono Tono
Maori
6578930Ataata STD60NH03L-1STMicroelectronics
STD60NH03L-1
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    STD60NH03L-1
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 30V 60A I-PAK
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    1V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    I-PAK
  • Raupapa
    STripFET™ III
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    9 mOhm @ 30A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    70W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    2200pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    21nC @ 5V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    5V, 10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    30V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 30V 60A (Tc) 70W (Tc) Through Hole I-PAK
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    60A (Tc)