Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - RF > STDD15-05WFILM
Tono Tono
Maori
3346154Ataata STDD15-05WFILMSTMicroelectronics
STDD15-05WFILM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
6000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    STDD15-05WFILM
  • Whakaahuatanga
    IC DETECT DIODE LO CAP SOT323-3
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max)
    15V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-323
  • Raupapa
  • Resistance @ Ki, F
    15 Ohm @ 5mA, 100MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SC-70, SOT-323
  • Tae Mahi
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard - 1 Pair Common Cathode
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    RF Diode Standard - 1 Pair Common Cathode 15V 10mA SOT-323
  • Anei - Max
    10mA
  • Capacitance @ Vr, F
    1pF @ 0V, 1MHz