Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > STFI11NM65N
Tono Tono
Maori
1078014Ataata STFI11NM65NSTMicroelectronics
STFI11NM65N
  • Tau Wae
    STFI11NM65N
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N CH 650V 11A I2PAKFP
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    4V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±25V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    I2PAKFP (TO-281)
  • Raupapa
    MDmesh™ II
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    455 mOhm @ 5.5A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    25W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-262-3 Full Pack, I²Pak
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    800pF @ 50V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    29nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    650V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 650V 11A (Tc) 25W (Tc) Through Hole I2PAKFP (TO-281)
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    11A (Tc)