Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Whakaritea > STL20DNF06LAG
Tono Tono
Maori
STL20DNF06LAG
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    STL20DNF06LAG
  • Whakaahuatanga
    MOSFET 2NCH 60V 20A POWERFLAT
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    2.5V @ 250µA
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    PowerFlat™ (5x6)
  • Raupapa
    Automotive, AEC-Q101
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    40 mOhm @ 4A, 10V
  • Mana - Max
    75W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8-PowerVDFN
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    42 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    670pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    22.5nC @ 10V
  • Momo FET
    2 N-Channel (Dual)
  • FET Pānga
    Logic Level Gate
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    60V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 20A 75W Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    20A