Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > STM32F103R6H6A
Tono Tono
Maori
4917934Ataata STM32F103R6H6ASTMicroelectronics
STM32F103R6H6A
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    STM32F103R6H6A
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 3.6 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    64-BGA (5x5)
  • Tere
    72MHz
  • Raupapa
    STM32F1
  • Rahi RAM
    10K x 8
  • Momo Momo Ratonga
    FLASH
  • Rahi Motu Ratonga
    32KB (32K x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    DMA, Motor Control PWM, PDR, POR, PVD, PWM, Temp Sensor, WDT
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    64-TFBGA
  • Ētahi Ingoa
    STM32F103R6H6A-ND
  • Oscillator Momo
    Internal
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o I / O
    51
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rae EEPROM
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    ARM® Cortex®-M3 STM32F1 Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-BGA (5x5)