Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > STM32L031K6T6TR
Tono Tono
Maori
221970
STM32L031K6T6TR
I roto i te taonga
2400+
  • Tau Wae
    STM32L031K6T6TR
  • Whakaahuatanga
    IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Tere
    32MHz
  • Raupapa
    STM32L0
  • Rahi RAM
    8K x 8
  • Rahi Motu Ratonga
    32KB (32K x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o I / O
    25
  • Rae EEPROM
    1K x 8
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH