Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > STM32L051R8H6
Tono Tono
Maori
4949971Ataata STM32L051R8H6STMicroelectronics
STM32L051R8H6
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    STM32L051R8H6
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    1.65 V ~ 3.6 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    64-TFBGA (5x5)
  • Tere
    32MHz
  • Raupapa
    STM32L0
  • Rahi RAM
    8K x 8
  • Rahi Motu Ratonga
    64KB (64K x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    64-TFBGA
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o I / O
    51
  • Rae EEPROM
    2K x 8
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TFBGA (5x5)