Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > STM32L151VEY6TR
Tono Tono
Maori
STM32L151VEY6TR
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    STM32L151VEY6TR
  • Whakaahuatanga
    IC MCU 32BIT 512KB FLASH 104CSP
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    104-WLCSP (5.1x4.1)
  • Tere
    32MHz
  • Raupapa
    STM32L1
  • Rahi RAM
    80K x 8
  • Rahi Motu Ratonga
    512KB (512K x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    104-UFBGA, WLCSP
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o I / O
    83
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rae EEPROM
    16K x 8
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 104-WLCSP (5.1x4.1)