Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > STPS1L60A
Tono Tono
Maori
6729321Ataata STPS1L60ASTMicroelectronics
STPS1L60A
  • Tau Wae
    STPS1L60A
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    570mV @ 1A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    60V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMA (DO-214AC)
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    DO-214AC, SMA
  • Ētahi Ingoa
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    150°C (Max)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Schottky 60V 1A Surface Mount SMA (DO-214AC)
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    50µA @ 60V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    1A