Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > STPS20SM80CG-TR
Tono Tono
Maori
135776Ataata STPS20SM80CG-TRSTMicroelectronics
STPS20SM80CG-TR
  • Tau Wae
    STPS20SM80CG-TR
  • Whakaahuatanga
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    780mV @ 10A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    80V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    D²PAK
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Ētahi Ingoa
    STPS20SM80CGTR
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    175°C (Max)
    Schottky
  • Te Whirihoranga Diode
    1 Pair Common Cathode
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    25µA @ 80V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    10A