Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > STPS8H100DEE-TR
Tono Tono
Maori
805584Ataata STPS8H100DEE-TRSTMicroelectronics
STPS8H100DEE-TR
  • Tau Wae
    STPS8H100DEE-TR
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    820mV @ 8A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    PowerFlat™ (3.3x3.3)
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    8-PowerTDFN
  • Ētahi Ingoa
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    175°C (Max)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Schottky 100V 8A Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3)
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    4.5µA @ 100V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    8A