Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Whakawhiti Tohu Power, Tae Karere > VN5E050AJ-E
Tono Tono
Maori
2344518Ataata VN5E050AJ-ESTMicroelectronics
VN5E050AJ-E
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    VN5E050AJ-E
  • Whakaahuatanga
    IC SW M0-5 SGL 27A ANLG PWRSSO12
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    Not Required
  • Ngaohihi - Tae
    4.5 V ~ 28 V
  • Momo Whakawhiti
    General Purpose
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    PowerSSO-12™
  • Raupapa
    VIPower™
  • Roto I (Tono)
    50 mOhm (Max)
  • Ratonga - Whakauru: Whakaputa
    1:1
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    PowerSSO-12
  • Momo putanga
    N-Channel
  • Whirihoranga Whakaputa
    High Side
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    On/Off
  • Momo Input
    Non-Inverting
  • Ngā āhuatanga
    Auto Restart
  • Tiaki Whakamutunga
    Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
  • Nama - Whakaputa (Max)
    19A