Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Whakawhiti Tohu Power, Tae Karere > VNB49N04-E
Tono Tono
Maori
6924479Ataata VNB49N04-ESTMicroelectronics
VNB49N04-E
  • Tau Wae
    VNB49N04-E
  • Whakaahuatanga
    MOSFET OMNIFET 42V 49A D2PAK
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    Not Required
  • Ngaohihi - Tae
    33V (Max)
  • Momo Whakawhiti
    General Purpose
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    D2PAK
  • Raupapa
    OMNIFET™, VIPower™
  • Roto I (Tono)
    40 mOhm (Max)
  • Ratonga - Whakauru: Whakaputa
    1:1
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Momo putanga
    N-Channel
  • Whirihoranga Whakaputa
    Low Side
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    On/Off
  • Momo Input
    Non-Inverting
  • Ngā āhuatanga
    Status Flag
  • Tiaki Whakamutunga
    Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
  • Nama - Whakaputa (Max)
    28A