Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaikoi Mane, Nga Kaituku > VNH3SP30TR-E
Tono Tono
Maori
4725286Ataata VNH3SP30TR-ESTMicroelectronics
VNH3SP30TR-E
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    VNH3SP30TR-E
  • Whakaahuatanga
    IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    5.5 V ~ 36 V
  • Ngaohihi - Tae
    5.5 V ~ 36 V
  • Hangarau
    Power MOSFET
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    MultiPowerSO-30
  • Whakatika Tae
  • Raupapa
    STripFET™, VIPower™
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    30-MPSO, MultiPowerSO
  • Whirihoranga Whakaputa
    Half Bridge (2)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Momo Momo - Te Tohu
  • Momo Momo - AC, DC
    Brushed DC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    Parallel, PWM
  • Mahinga
    Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Motor Driver Power MOSFET Parallel, PWM MultiPowerSO-30
  • Nama - Whakaputa
    30A