Home > Hua > Ko nga Kaahera Karauna > Ngā Whakataunga Cable Raraunga > TCSD-22-D-06.30-01-R
Tono Tono
Maori
TCSD-22-D-06.30-01-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TCSD-22-D-06.30-01-R
  • Whakaahuatanga
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Whakamahi
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    Tiger Eye™ TCSD
  • Pitch - Hononga
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Kaera
    0.039" (1.00mm)
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Tau o nga Tauranga
    44
  • Te Tae Kaituku Taeke
    3 Weeks
  • Te roa
    0.525' (160.00mm, 6.30")
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    44 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.525' (160.00mm, 6.30")