Tono Tono
Maori
560312
TS30012-M033QFNR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TS30012-M033QFNR
  • Whakaahuatanga
    IC REG BUCK 3.3V 2A SYNC 16-VQFN
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    4.5V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    24V
  • Topology
    Buck
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    Yes
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-QFN (3x3)
  • Raupapa
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    16-VFQFN Exposed Pad
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
    TS30012-M033QFNRCT
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    1MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2A 16-VFQFN Exposed Pad
  • Nama - Whakaputa
    2A