Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > PQ018EH02ZZH
Tono Tono
Maori
97259Ataata PQ018EH02ZZHSharp Microelectronics
PQ018EH02ZZH
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PQ018EH02ZZH
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    1.8V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    10V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-263
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • PSRR
    60dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A TO-263
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    2mA
  • Nama - Whakaputa
    2A