Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > PQ30RV31J00H
Tono Tono
Maori
5456091Ataata PQ30RV31J00HSharp Microelectronics
PQ30RV31J00H
  • Tau Wae
    PQ30RV31J00H
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-4
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    1V @ 3A
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    1.5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
    30V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    35V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220-4
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-220-4
  • PSRR
    70dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Adjustable
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 80°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 30 V 3A TO-220-4
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    7mA
  • Nama - Whakaputa
    3A