Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT1602ACT2-25E
Tono Tono
Maori
3353061Ataata SIT1602ACT2-25ESiTime
SIT1602ACT2-25E
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SIT1602ACT2-25E
  • Whakaahuatanga
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.5V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Whakawhanuihia te Peewhana Waiata
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    SiT1602
  • Ratonga
  • Momo Taumahi
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    4-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    HCMOS, LVCMOS
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.031" (0.79mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga (Utu)
    ±20ppm
  • Te Tautanga Mahinga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    4.2mA
  • Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max)
    4mA
  • Kaitautoko Ake
    MEMS
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    3.75MHz ~ 77.76MHz