Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT1618BEB3-33E
Tono Tono
Maori
SIT1618BEB3-33E
  • Tau Wae
    SIT1618BEB3-33E
  • Whakaahuatanga
    OSC MEMS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Whakawhanuihia te Peewhana Waiata
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Raupapa
    SiT1618B
  • Paa / Case
    4-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    LVCMOS, LVTTL
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Teitei
    0.030" (0.76mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga (Utu)
  • Te Tautanga Mahinga
    ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    4.7mA
  • Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max)
    4.5mA
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    7.3728MHz ~ 48MHz