Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT3822AI-2D-33EB
Tono Tono
Maori
90811Ataata SIT3822AI-2D-33EBSiTime
SIT3822AI-2D-33EB
  • Tau Wae
    SIT3822AI-2D-33EB
  • Whakaahuatanga
    OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM EN/DS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    VCXO
  • Whakawhanuihia te Peewhana Waiata
  • Rahi / Rahi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Raupapa
    SiT3822
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    6-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    LVDS
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Teitei
    0.039" (1.00mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga (Utu)
  • Te Tautanga Mahinga
    ±10ppm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    VCXO LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    55mA
  • Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max)
    35mA
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    220MHz ~ 625MHz