Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT8008ACT7-18S
Tono Tono
Maori
3046335Ataata SIT8008ACT7-18SSiTime
SIT8008ACT7-18S
  • Tau Wae
    SIT8008ACT7-18S
  • Whakaahuatanga
    OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V STBY SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    1.8V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Whakawhanuihia te Peewhana Waiata
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    SiT8008
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    4-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    HCMOS, LVCMOS
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C
  • Teitei
    0.031" (0.79mm)
  • Mahinga
    Standby
  • Te Tautanga Mahinga (Utu)
  • Te Tautanga Mahinga
    ±20ppm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    3.9mA
  • Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max)
    1.3µA
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    1MHz ~ 110MHz