Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT8918BEB3-18E
Tono Tono
Maori
SIT8918BEB3-18E
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SIT8918BEB3-18E
  • Whakaahuatanga
    OSC MEMS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    1.8V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Whakawhanuihia te Peewhana Waiata
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Raupapa
    SiT8918B
  • Ratonga
  • Momo Taumahi
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Paa / Case
    4-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    LVCMOS
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.032" (0.80mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga (Utu)
  • Te Tautanga Mahinga
    ±20ppm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    4.5mA
  • Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max)
    4.3mA
  • Kaitautoko Ake
    MEMS
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    1MHz ~ 110MHz