Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT8918BEB7-18E
Tono Tono
Maori
SIT8918BEB7-18E
  • Tau Wae
    SIT8918BEB7-18E
  • Tuhinga o mua
    1.8V
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Teitei
    0.032" (0.80mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga (Utu)
  • Te Tautanga Mahinga
    ±20ppm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    4.5mA
  • Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max)
    4.3mA
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    1MHz ~ 110MHz