Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT9002AC-08H33ST
Tono Tono
Maori
1891406Ataata SIT9002AC-08H33STSiTime
SIT9002AC-08H33ST
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SIT9002AC-08H33ST
  • Whakaahuatanga
    OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Whakawhanuihia te Peewhana Waiata
    -2.00%, Down Spread
  • Rahi / Rahi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Raupapa
    SiT9002
  • Ratonga
  • Momo Taumahi
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    6-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    LVPECL
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.039" (1.00mm)
  • Mahinga
    Standby
  • Te Tautanga Mahinga (Utu)
  • Te Tautanga Mahinga
    ±25ppm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    84mA
  • Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max)
    10µA
  • Kaitautoko Ake
    MEMS
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    1MHz ~ 198MHz