Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT9002AI-08H33EB
Tono Tono
Maori
3053413Ataata SIT9002AI-08H33EBSiTime
SIT9002AI-08H33EB
  • Tau Wae
    SIT9002AI-08H33EB
  • Whakaahuatanga
    OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Whakawhanuihia te Peewhana Waiata
    ±0.25%, Center Spread
  • Rahi / Rahi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Raupapa
    SiT9002
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    6-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    LVPECL
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Teitei
    0.039" (1.00mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga (Utu)
  • Te Tautanga Mahinga
    ±50ppm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    84mA
  • Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max)
    10µA
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    1MHz ~ 220MHz