Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT9005ACE2D-18EB
Tono Tono
Maori
SIT9005ACE2D-18EB
  • Tau Wae
    SIT9005ACE2D-18EB
  • Whakaahuatanga
    OSC MEMS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    1.8V
  • Momo
    SSXO
  • Whakawhanuihia te Peewhana Waiata
    -0.5%, Down Spread
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    SIT9005
  • Paa / Case
    4-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    LVCMOS
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C
  • Teitei
    0.030" (0.76mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga (Utu)
  • Te Tautanga Mahinga
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    5.5mA
  • Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max)
    5.2mA
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    1MHz ~ 141MHz