Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT9005ACE2G-33DH
Tono Tono
Maori
SIT9005ACE2G-33DH
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SIT9005ACE2G-33DH
  • Whakaahuatanga
    OSC MEMS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    SSXO
  • Whakawhanuihia te Peewhana Waiata
    -2.1%, Down Spread
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    SIT9005
  • Ratonga
  • Momo Taumahi
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Paa / Case
    4-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    LVCMOS
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.030" (0.76mm)
  • Mahinga
  • Te Tautanga Mahinga (Utu)
  • Te Tautanga Mahinga
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    6.5mA
  • Kaitautoko Ake
    MEMS
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    1MHz ~ 141MHz