Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT9005ACT2G-30DM
Tono Tono
Maori
SIT9005ACT2G-30DM
  • Tau Wae
    SIT9005ACT2G-30DM
  • Tuhinga o mua
    3V
  • Whakawhanuihia te Peewhana Waiata
    -3.45%, Down Spread
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C
  • Teitei
    0.030" (0.76mm)
  • Te Tautanga Mahinga
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    6.5mA
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    1MHz ~ 141MHz