Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Oscillators Tautuhinga > SIT9005ACT7D-28SN
Tono Tono
Maori
SIT9005ACT7D-28SN
  • Tau Wae
    SIT9005ACT7D-28SN
  • Tuhinga o mua
    2.8V
  • Whakawhanuihia te Peewhana Waiata
    -3.71%, Down Spread
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C
  • Teitei
    0.030" (0.76mm)
  • Mahinga
    Standby
  • Te Tautanga Mahinga (Utu)
  • Te Tautanga Mahinga
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    6.5mA
  • Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max)
    4.3µA
  • Waahi Tae Whakaaetanga
    1MHz ~ 141MHz