Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Ngā Kaihautū Porowhita > 8D017F26PA
Tono Tono
Maori
8D017F26PA
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    8D017F26PA
  • Whakaahuatanga
    8D 26C 26#20 PIN RECP
  • Tauira ECAD
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Crimp
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Rahi Rahi, MIL
  • Rahi Hiku - Whakauru
    17-26
  • Rauemi Hee
    Aluminum
  • Kua oti te Rei
    Nickel
  • Raupapa
    MIL-DTL-38999 Series III, 8D
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
  • Whakatakotoranga
    A
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 200°C
  • Tau o nga Tauranga
    26
  • Momo Tae
    Panel Mount
  • Tae Whakatu
    Flange
  • Ko te Whakatau Whakamatau
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kōkuhu Rauemi
    Thermoplastic
  • Tiaki Ingoa
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Ngā āhuatanga
  • Pato Tere
    Threaded
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
  • Whakatauranga onamata
    7.5A