Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Ngā Kaihautū Porowhita > JBXFD2G16MCSDSMR
Tono Tono
Maori
JBXFD2G16MCSDSMR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
25+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    JBXFD2G16MCSDSMR
  • Whakaahuatanga
    CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
  • Tauira ECAD
  • Te Whakatau Ngaohiko
    730V
  • Whakamutunga
    Crimp
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Rahi Rahi, MIL
  • Rahi Hiku - Whakauru
    2
  • Rauemi Hee
    Brass
  • Kua oti te Rei
    Chrome over Nickel
  • Raupapa
    JBX
  • Packaging
    Bulk
  • Whakatakotoranga
    G
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tau o nga Tauranga
    16
  • Momo Tae
    Free Hanging (In-Line)
  • Tae Whakatu
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kōkuhu Rauemi
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Tiaki Ingoa
    IP40
  • Ngā āhuatanga
    Backshell, Boot Adapter
  • Pato Tere
    Push-Pull
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
  • Whakatauranga onamata
    6A