Home > Hua > Utauta > Nga Harapa - Nga Tae Tae, Nga Tae Mate > S16SCML11
Tono Tono
Maori
6742608Ataata S16SCML11Souriau Connection Technology
S16SCML11
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    S16SCML11
  • Whakaahuatanga
    TOOL DIE CRIMP 16AWG 16CONTACT
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Tauira ECAD
  • Momo Rauemi
    Crimp Head
  • Ngā whakaaturanga
  • Raupapa
    Trim Trio® UTS
  • Ētahi Ingoa
    SOU1738
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
    Not applicable / Not applicable
  • Mo te Whakamahia me te / Products Related
    Circular Contacts, 16-18 AWG
  • Utauta Whakatau
    SHANDLES
  • Kamupene Cable
S16FAZ-SM-TB(LF)(SN)(N)
S16FAZ-SM-TB(LF)(SN)(N)
Whakaahuatanga: CONN FAZ HOUSING 16POS SIDE SMD
Kaihanga: JST
S16GR
S16GR
Whakaahuatanga: DIODE GEN REV 400V 16A DO203AA
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
S16J
S16J
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 600V 16A DO203AA
S16SCML1
S16SCML1
Whakaahuatanga: TOOL DIE CRIMP 14-18AWG 16CONT
Kaihanga: Souriau Connection Technology
S16G
S16G
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA
S16MR
S16MR
Whakaahuatanga: DIODE GEN REV 1KV 16A DO203AA
S16JR
S16JR
Whakaahuatanga: DIODE GEN REV 600V 16A DO203AA
S16D
S16D
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 200V 16A DO203AA
S16DR
S16DR
Whakaahuatanga: DIODE GEN REV 200V 16A DO203AA
S16K
S16K
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 16A DO203AA