Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rawa Rehita - Nga Pekepeke me nga Waea Tae > UT018JCL
Tono Tono
Maori
6600991Ataata UT018JCLSouriau Connection Technology
UT018JCL
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    UT018JCL
  • Whakaahuatanga
    CONN BACKSHELL W/CLAMP SZ18 PG16
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Backshell, Cable Clamp
  • Rahi Tae
    PG16
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Rahi Hiku - Whakauru
    18
  • Raupapa
    Trim Trio®
  • Te whakanoho
  • Ētahi Ingoa
    SOU1057
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Tuhinga
    Brass
  • Te Tae Kaituku Taeke
    5 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
    IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • Kei roto
  • Mo te Whakamahia me te / Products Related
    Trim Trio® UTO and UTOW Connectors
  • Ngā āhuatanga
    Sealing Gland, Strain Relief
  • Taitapa - O waho
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Silver Connector Backshell, Cable Clamp PG16 18
  • Tae
    Silver
  • Ko te whakatuwhera o te tau
    0.453" ~ 0.709" (11.50mm ~ 18.00mm)