Home > Hua > Tacitars > Trimmers, Kaiwhakahaere Tere > GZP60100
Tono Tono
Maori
GZP60100
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    GZP60100
  • Whakaahuatanga
    CAP TRIMMER 25-600PF 150V TH
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    150V
  • Rahi / Rahi
    0.670" L x 0.610" W (17.00mm x 15.50mm)
  • Raupapa
    FILMTRIM®
  • Q @ Freq
    150 @ 1MHz
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.709" (18.00mm)
  • Ngā āhuatanga
    General Purpose
  • Rauemi Dielectric
    Polyimide (PI)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    25 ~ 600pF Trimmer Capacitor 150V Side Through Hole
  • Waea Whakaaetanga
    25 ~ 600pF