Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > ASRM14JA10M0
Tono Tono
Maori
ASRM14JA10M0
  • Tau Wae
    ASRM14JA10M0
  • Whakaahuatanga
    RES 10M OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.073" Dia x 0.126" L (1.85mm x 3.20mm)
  • Raupapa
    ASRM
  • Tuhinga
    10 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film