Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CB10JB180R
Tono Tono
Maori
3352992Ataata CB10JB180RStackpole Electronics, Inc.
CB10JB180R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CB10JB180R
  • Whakaahuatanga
    RES 180 OHM 10W 5% CERAMIC WW
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
  • Raupapa
    CB
  • Tuhinga
    180 Ohms
  • Mana (Watts)
    10W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CB 10 180 5% B