Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CB10JB4R30
Tono Tono
Maori
6100751Ataata CB10JB4R30Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB4R30
  • Tau Wae
    CB10JB4R30
  • Whakaahuatanga
    RES 4.3 OHM 10W 5% CERAMIC WW
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
  • Tuhinga
    4.3 Ohms
  • Mana (Watts)
    10W
  • Ētahi Ingoa
    CB 10 4.3 5% B