Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CB15JB62R0
Tono Tono
Maori
5075962Ataata CB15JB62R0Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB62R0
  • Tau Wae
    CB15JB62R0
  • Whakaahuatanga
    RES 62 OHM 15W 5% CERAMIC WW
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
  • Tuhinga
    62 Ohms
  • Mana (Watts)
    15W
  • Ētahi Ingoa
    CB 15 62 5% B