Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CB25JB5R10
Tono Tono
Maori
3679605Ataata CB25JB5R10Stackpole Electronics, Inc.
CB25JB5R10
  • Tau Wae
    CB25JB5R10
  • Whakaahuatanga
    RES 5.1 OHM 25W 5% CERAMIC WW
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
  • Raupapa
    CB
  • Tuhinga
    5.1 Ohms
  • Mana (Watts)
    25W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CB 25 5.1 5% B