Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CB3JBR100
Tono Tono
Maori
5272815Ataata CB3JBR100Stackpole Electronics, Inc.
CB3JBR100
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CB3JBR100
  • Whakaahuatanga
    RES 0.1 OHM 3W 5% CERAMIC WW
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±800ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
  • Raupapa
    CB
  • Tuhinga
    100 mOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CB 3 0.1 5% B
    CB30.15%B
    CB30.15%B-ND
    CB30.1JB
    CB30.1JB-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound