Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CB7JB68R0
Tono Tono
Maori
760903Ataata CB7JB68R0Stackpole Electronics, Inc.
CB7JB68R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CB7JB68R0
  • Whakaahuatanga
    RES 68 OHM 7W 5% CERAMIC WW
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
  • Raupapa
    CB
  • Tuhinga
    68 Ohms
  • Mana (Watts)
    7W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CB 7 68 5% B
    CB7685%B
    CB7685%B-ND
    CB768JB
    CB768JB-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    68 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound