Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CB7JBR430
Tono Tono
Maori
6715361Ataata CB7JBR430Stackpole Electronics, Inc.
CB7JBR430
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CB7JBR430
  • Whakaahuatanga
    RES 0.43 OHM 7W 5% CERAMIC WW
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±800ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
  • Raupapa
    CB
  • Tuhinga
    430 mOhms
  • Mana (Watts)
    7W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CB 7 0.43 5% B