Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF12JB130K
Tono Tono
Maori
3971543Ataata CF12JB130KStackpole Electronics Inc.
CF12JB130K
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    CF12JB130K
  • Whakaahuatanga
    RES 130K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.5W, 1/2W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    Axial
  • Te matotoru (Max)
    0/ -850ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
  • Raupapa
    CF
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ko te poari
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    CF12JB130K
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    130k Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±5%
  • Whakaahuatanga
    RES 130K OHM 1/2W 5% AXIAL