Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF14GT1K10
Tono Tono
Maori
CF14GT1K10
  • Tau Wae
    CF14GT1K10
  • Whakaahuatanga
    RES 1.1K OHM 1/4W 2% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Tuhinga
    1.1 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.1 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film