Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF14JA200R
Tono Tono
Maori
3949465Ataata CF14JA200RStackpole Electronics, Inc.
CF14JA200R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CF14JA200R
  • Whakaahuatanga
    RES 200 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Raupapa
    CF
  • Tuhinga
    200 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CF 1/4 200 5% T