Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF14JB1R20
Tono Tono
Maori
3196790Ataata CF14JB1R20Stackpole Electronics Inc.
CF14JB1R20
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    CF14JB1R20
  • Whakaahuatanga
    RES 1.2 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.25W, 1/4W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    Axial
  • Te matotoru (Max)
    ±400ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Raupapa
    CF
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ko te poari
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    CF14JB1R20
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    1.2 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±5%
  • Whakaahuatanga
    RES 1.2 OHM 1/4W 5% AXIAL