Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF14JB6K20
Tono Tono
Maori
3279868Ataata CF14JB6K20Stackpole Electronics, Inc.
CF14JB6K20
  • Tau Wae
    CF14JB6K20
  • Whakaahuatanga
    RES 6.2K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Tuhinga
    6.2 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.2 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film